Сервіс

Сервісні послуги нашого центру icoffe

Сервісний центр «icoffe» готовий взяти на себе всі роботи, які стосуються обслуговування і сервісу кавоварок в Чернівцях та Івано-Франківську стаціонарно.
Фахівці нашого центру, які здійснюють обслуговування кавоварок в м. Чернівці та Івано-Франківськ, мають солідний практичний досвід, необхідний для діагностики різних несправностей професійних кавових машин. Знання тонкощів роботи кавового обладнання та технічних особливостей кавоварок дозволяють нам проводити аболютно всі види сервісних робіт на високому рівні. Таким чином, наш сервісний центр кавоварок готовий докласти максимум зусиль для того, щоб Ваша кавова техніка прослужила вам довго і якісно.

 

Додатковою перевагою компанії «icoffe» є оперативність роботи наших співробітників, що дозволяє Вам заощадити свій дорогоцінний час. Також Ви будете приємно здивовані адекватними цінами нашої компанії «icoffe» за надані послуги з обслуговування кавоварок в М Чернівці та в м Івано-Франківськ. Тільки у нас Ви гарантовано отримаєте якісний сервіс за прийнятну ціну і в максимально зручні для Вас терміни. Ремонт та обслуговування кавових машин

 

Сучасний сервіс кавових машин в Чернівцях та Івано-Франківську — це відповідальний та досить трудоємкий процес, який вимагає лишемайстерності і бездоганних знань, але і наявності всіх необхідних комплектуючих. У нашій компанії Ви не тільки надасть весь комплекс обслуговування техніки будь-яких брендів, а й дадуть докладні консультації щодо подальшої експлуатації по кожній конкретній моделі кавового обладнання.


Вигідні умови співробітництва

Наша компанія «icoffe» готова не тільки надати Вам якісний сервіс та обслуговування кавоварок в м Чернівці та в м. Івано-Франківськ, ми можемо запропонувати Вам і інші актуальні послуги, які можуть Вас зацікавити. До них належать такі послуги як:

  • Діагностика кавоварок;
  • Діагностика автоматичних кавових машин
  • Діагностика професійних кавових машин

Оригінальні запчасти на всі види кавового обладнання в наявності.

 

Нам добре відомі всі види поломок і несправностей, які можуть трапитися з Вашою кавоваркою. Якщо раптом у апарата протікають прокладки, заварюється слабка кава, відчувається присмак накипу або не йде подача води — ми знаємо, як вирішити всі ці та багато інших подібні проблеми. Після того, як Ваша кавоварка побуває в руках наших досвідчених майстрів, вона запрацює як швейцарський годинниковий механізм!